KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13313415
nr 1331 3415
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Färgetsning, "Jordgubbe", 1968. Haskel 97. Signerad, numrerad 9/50. Oramat löst blad. Bladets mått: 70x85 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 juni 2020
kl 20:25:51
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander